Autoryzowany Dystrybutor "Allegro":

Program powstał na prośbę Naszych kluczowych partnerów biznesowych i ma na celu zoptymalizować zyski przy utrzymaniu wysokiej marży.

1. "Autoryzowany dystrybutor" stosuje się do minimalnych cen sugerowanych przez eromed.pl, które dostępne są na stronie każdego z produktów.

2. "Autoryzowany dystrybutor" respektuje również sugerowane zasady dodawania gratisów:

a) cena bazowa 1szt produktu nie może być niższa od ceny sugerowanej

b) wartość detaliczna produktu gratisowego, nie może przekraczać 30% wartości produktu będącego przedmiotem sprzedaży, dla aukcji w cenie do 299 zł

c) wartość detaliczna produktu gratisowego, nie może przekraczać 50% wartości produktu będącego przedmiotem sprzedaży, dla aukcji w cenie powyżej 299zł

d) do dwóch produktów w cenie bazowej , trzeci taki sam można dołożyć gratis

Przykład 1: Przedmiotem sprzedaży jest Sex Elixir (50zł) to wartość gratisu (średnia cena detaliczna na rynku) może wynosić maksymalnie 15zł (50*0,3). (2b)

Przykład 2: Przedmiotem sprzedaży jest suplement Penilarge (150zł) to wartość gratisu (średnia cena detaliczna na rynku) może wynosić maksymalnie 45zł (150*0,3)(2b), a produkt nie może być sprzedany poniżej ceny 150zł (2a)

Przykład 3: Przedmiotem sprzedaży jest suplement 2xopakowanie Penilarge tabletki (300zł) to wartość gratisu może wynosić maksymalnie 150zł (300*0,5)(2c). Można też dołożyć trzecie opakowanie Penilarge gratis.(2d)

Przykład 4: Przedmiotem sprzedaży jest 2xSex Elixir (100zł) , możemy więc dołożyć trzeci Sex Elixir gratis.

3. Eromed.pl zastrzega sobie prawo comiesięcznej weryfikacji statusu "autoryzowanego dystrybutora".

4. Eromed.pl zastrzega sobie prawo do zmiany zasad i regulaminu „Autoryzowanych dystrybutorów” W razie jakichkolwiek pytań odnośnie programu "Autoryzowanych dystrybutorów" prosimy kontaktować się pod adres e-mailowy: mateusz@eromed.pl