Sex Elixir Spanish Fly - 15ml

VAT: 0%
DOSTĘPNOŚĆ: Wysyłka w 24h
Cena zostanie pokazana po zalogowaniu

Sex Elixir™ to suplement diety uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Jest to najpopularniejszy afrodyzjak w Polsce. Przez ten czas zyskał sobie również wielu zadowolonych klientów na całym świecie. 

Sex Elixir™ zyskując ogromną popularność wśród klientów platform sprzedażowych i e-sklepów został również zauważony przez prasę lifestylową:

Działanie Sex Elixir™:

Składniki zawarte w Sex elixir stymulują organizm, powodując silne ukrwienie intymnych sfer - zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Silne stężenie składników pomoże rozpalić nawet najbardziej oziębłą kobietę, aby stała się ognistą i namiętną kochanką.
Wzrost libido u Ciebie i Twojej partnerki jest teraz możliwy, już po kilku kroplach!
Krople można dodawać do napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku.
Wystarczy, że dodasz ok. 10 kropli do spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka możecie odczuć ogromne podniecenie!

Produkty z serii Sex Elixir:

Sex Elixir™ to najsilniejszy afrodyzjak na rynku, posiadający kilka swoich wersji. Sex Elixir Premium™ to większa i zarazem mocniejsza wersja. Pozostałe trzy są afrodyzjakami funkcyjnymi: Sex Elixir for men™ i Libido Elixir for women™ to ukierunkowane działanie na mężczyzn lub kobiety oraz Sex Elixir for couple™ przeznaczony dla par.

Pełna legalność Sex Elixir™:

Sex Elixir™ posiada pełną dokumentację i jest w pełni produkowany w Polsce, zatwierdzony przez polskie i europejskie organy nadzoru, zapewniając tym samym najwyższą jakość przy zachowaniu najlepszej ceny. Sex Elixir podlega stałym kontrolom, posiada wszystkie potrzebne dokumenty i certyfikaty, m.in zgłoszenie w GIS, EFSA czy certyfikat FDA. Produkowany jest zgodnie z GHP oraz GMP zachowując przy tym normy HAACP ISO 22000. 

Gwarancja Zwrotu Produktów 180dni

Infografika Sex Elixir - zwiększa libido, wystarczy 8 kropli, wzrost podniecenia w 30 min, bezpieczny dla zdrowia

Hiszpańska mucha – Sex Elixir!

Jeśli planujesz udany wieczór z podrywem, ta hiszpańska mucha będzie znakomitym sposobem na to, aby pożegnać się ze swoją nieśmiałością. Dzięki Sex Elixir nie tylko zwiększasz swoje libido, ale przede wszystkim czujesz duży przypływ pewności siebie. Innymi słowy, stajesz się samcem alfa, któremu nie oprze się żadna kobieta. Z drugiej strony, jak na afrodyzjak przystało, mocno podnosi popęd seksualny. To sprawia, że jesteś skupiony na celu, a wszelkie bodźce dotykowe odczuwasz dużo mocniej. To z kolei oznacza, że w momencie szczytowania, będziesz czuł znacznie więcej!

Nie musisz się jednak przejmować, że będziesz cały napięty – wręcz przeciwnie! Seks to idealny moment na relaks i tak też działa Sex Elixir – będziesz wyluzowany, a jednocześnie wydajniejszy seksualnie, dzięki m.in. mocniejszej i dłuższej erekcji. Jak działa hiszpańska mucha:

 • Maksymalny wzrost libido,
 • Niepohamowany apetyt na seks,
 • Uczucie rozluźnienia ciała,
 • Zwiększenie wydajności seksualnej,
 • Mocne i intensywne orgazmy,
 • Długa erekcja.

Sex Elixir infografika - podnosi libido, rozpala miłosny płomień, przełamuje wstyd i nieśmiałość

Od nieśmiałego chłopca do gorącego mężczyzny

Wielokrotnie chciałeś poderwać dziewczynę, ale nie mogłeś się przełamać? Czy wiesz, że hiszpańskie muchy są szczególnie polecane w takich sytuacjach? Dzięki takiemu preparatowi wydobywasz z siebie namiętnego kochanka. Z drugiej strony podniesienie libido i gotowość na seks sprawia, że zyskujesz pewność siebie. Sam spróbuj, dodając kilka kropel do swojego drinka. Jak natomiast wygląda skuteczność według badań:

wykres - skuteczność Sex Elixir w grupach wiekowych 18, 40 i 60+ lat

Uwolnij się od rutyny:

Czujesz, że zamknąłeś się w codziennych schematach i szukasz sposobu na to, by się z nich wyrwać? Jeśli Twój seks stał się trudną do zniesienia rutyną, Sex Elixir pomoże Ci ten stan przełamać. Już jedno zastosowanie znacznie rozbudzi Twoją kreatywność seksualną. Będziesz bardziej skłonny do zabaw, na jakie do tej pory brakowało Ci odwagi, by spróbować. Przede wszystkim jednak zwiększysz swoją aktywność intymną, czym zaskoczysz zarówno nowe partnerki, jak i aktualną. Możesz też zamówić hiszpańską muchę dla żony! Jak wskazują badania, po zastosowaniu prezentowanego preparatu u kobiet, ich libido wzrasta aż trzykrotnie! Sam szybko zauważysz, jak nabierze ochoty na seks! Zobacz co Sex Elixir zmieni w Twoim związku:

 • Rozbudza pożądanie u kobiet,
 • Ponad trzykrotnie zwiększa poziomu libido,
 • Rozpala miłosne pragnienie w przygasającym związku
 • Pozwala kochać się przez całą noc.

Nie stresuj się!

Ten „pierwszy raz” to zawsze duży stres dla wielu mężczyzn i kobiet. Chęć sprawdzenia się w swojej roli jako samiec czy samica działa często paraliżująco. Hiszpańska mucha natomiast to znakomity sposób na to, by wprowadzić się w stan podniecenia, a jednocześnie wyzbyć się nieprzyjemnego stresu. Dzięki właściwościom Sex Elixir rozluźnisz się i zyskasz pełną kontrolę nad swoim ciałem. Podniesione libido sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się rozczarowania i problemów z osiągnięciem erekcji. Na pewno zyskasz opinię idealnego kochanka, sam przeżywając silne bodźce i mega orgazm! 

Sprawdź dlaczego razem z Sex Elixirem przeżyjesz swój najlepszy stosunek:

 • Zdecydowany wzrost podniecenia seksualnego,
 • Uczucie rozluźnienia podczas stosunku,
 • Przełamuje nieśmiałość podczas pierwszego stosunku,
 • Intensyfikacja doznań podczas seksu i orgazmu.

Poznaj sekret Sex Elixiru!

To wyjątkowy suplement diety, który niemal od razu po zażyciu, wywołuje ochotę na zbliżenie oraz flirt. Dzięki swoim właściwościom działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. U kobiet podnosi poziom libido powodując tym samym ochotę na seks, u mężczyzn pobudza i podtrzymuje erekcję.  To najsilniejszy tego typu środek dostępny na rynku!

Banner Sex Elixir - najdoskonalszy afrodyzjak na wzrost libido i mocne orgazmy

Jak go zastosować? Wymieszaj 8 kropel produktu z napojem (chłodnym!). Wypij, a po 15 minutach będziesz cieszył się pełnym efektem.

Libido i erekcja a SexElixir!

Prezentowany preparat to przede wszystkim hiszpańska mucha. Cena więc obejmuje środek, który znakomicie wpływa na Twoją pewność siebie, wzmacnia wzwód, a z drugiej strony – zwiększa Twój apetyt na intymne igraszki. Jest równie efektywny u mężczyzn, jak i kobiet, toteż każdy dorosły może stosować go bez konsekwencji! Wybierz zatem dwa w jednym afrodyzjak i Twój sposób na kobiece libido.

wykres - ponad 300% wzrost pobudzenia kobiecego libido po zastosowaniu Sex Elixir

Bezpieczeństwo używaniaCzytaj dalej

Stosując Sex Elixir według zaleceń, nie musisz obawiać się efektów ubocznych. To w pełni bezpieczny suplement diety!

Jak dawkować? Czytaj dalej

Pojedyncza dawka Sex Elixiru to ok. 8 kropel dodanych do napoju.

Jak stosować?Czytaj dalej

To proste – w przypadku chłodnych napojów (np. alkoholu) dodaj 8 kropel. Natomiast przy gorących zwiększ dawkę 3-krotnie. Możesz też stosować preparat doustnie.Produkty powiązane: