LibiGel - 100 ml

VAT: 0%
DOSTĘPNOŚĆ: Wysyłka w 24h
Cena zostanie pokazana po zalogowaniu

Libigel to znany produkt marki Sexual Health Series, znajduje się na rynku już ponad 6 lat. Żel zyskał ogromną popularność, dzięki swojej skuteczności. Produkt jest polecany przez klientki z całego świata. Przetestowały go miliony kobiet, z rewelacyjnym skutkiem. Libigel to jedyny tak skuteczny i dający natychmiastowe efekty, żel funkcyjny.

LibiGel™ zyskując ogromną popularność wśród klientów platform sprzedażowych i e-sklepów został również zauważony przez prasę lifestylową:

Działanie Libigelu™:

Podczas tworzenia Libigel zadbano o wszystkie szczegóły, skonstruowany jest w ten sposób aby można go było używać również podczas stosunku jako lubrykantu. Nie powoduje on jednak działania na męskie strefy intymne, wszystko po to by nie przyspieszać ejakulacji u mężczyzn. Jest też w pełni bezpieczny, hipoalergiczny i zapewnia idealną pielęgnację sfer intymnych.

LibiGel przeznaczony jest również do używania go razem z akcesoriami erotycznymi, jego właściwości rozgrzewające sprawiają, że doznania są jeszcze większe.

Produkty z serii Libi:

Cała seria produktów Libi™ składa się z tabletek, żelu oraz spreju. Wszystkie produkty z serii są bezpieczne i niezwykle popularne. Tabletki są stosowane jako podstawa kuracji. Natomiast żel może być stosowany również podczas stosunku, tak samo jak spray, działający również doraźnie, zwężający pochwę.

Unikalna formuła Libigelu™:

Na podniecenie seksualne kobiety wpływa wiele czynników: nastrój, układ hormonalny, układ krwionośny i układ nerwowy.

W celu maksymalnego podniecenia i odprężenia w LibiGel zastosowano aż 2 składniki aktywne poprawiające libido: L-argininę oraz żeń- szeń.

  • L-Arginina
  • Żeń-szeń

Pełna legalność LibiGel™:

LibiGel™ posiada pełną dokumentację i jest w pełni produkowany w Polsce, zatwierdzony przez polskie i europejskie organy nadzoru, zapewniając tym samym najwyższą jakość przy zachowaniu najlepszej ceny. LibiGel podlega stałym kontrolom, posiada wszystkie potrzebne dokumenty i certyfikaty. Produkowany jest zgodnie z GHP oraz GMP zachowując przy tym normy HAACP ISO 22000. 

Gwarancja Zwrotu Produktów 180dni

Infografika LIBIGEL - natychmiastowe działanie, mocne nawilżenie, w pełni bezpieczny żel.

Zmagasz się z obniżonym popędem seksualnym? W takim razie żel intymny LibiGel jest przeznaczony dla Ciebie! Dzięki niemu znów poczujesz przypływ erotycznej energii i zyskasz ochotę na zbliżenie. By osiągnąć mega orgazm, wystarczy posmarować nim miejsca intymne przed stosunkiem. Dotychczasowy brak satysfakcji z seksu odejdzie w niepamięć. LibiGel wprowadzi Cię w zupełnie nowy wymiar sexu. To znakomicie wpłynie na Twoje codzienne życie.

Czytaj więcej o libido u kobiet!Czytaj dalej

Czy wiesz, że aż 80% kobiet zmaga się z niską jakością stosunków intymnych? To oznacza nie tylko minimalną satysfakcję ze zbliżeń, ale i mniejszą częstotliwość uprawiania seksu. Na ograniczenie popędu wpływa kilka czynników. Wśród nich wyróżnia się: stres, zaburzenia hormonalne, depresję, poród, menopauzę. Wbrew pozorom nie jest to stan naturalny dla organizmu, a wiele kobiet tak to postrzega. Tymczasem można szybko sobie z tym poradzić, stosując żel intymny LibiGel.

wykres obrazujący problemy z libido u 80% kobiet

Co zyskujesz, sięgając po ten preparat? Poznasz na nowo satysfakcję z seksu. To pewne! Prawie 95% Klientek, które zdecydowały się na zakup żelu LibiGel, odczuło realną poprawę ich życia intymnego. Preparat ten znacznie wykracza poza możliwości, jakie oferują zwykłe lubrykanty apteczne. Dzięki niemu Twoje miejsca intymne będą lepiej nawilżone i bardziej wrażliwe na bodźce. Tym samym sex stanie się dużo bardziej satysfakcjonujący! 

Spraw sobie nieziemskie doznania!

Dlaczego LibiGel ma tak dobre opinie wśród wielu użytkowniczek? Bo dzięki niemu z łatwością można podnieść libido i cieszyć się dużo przyjemniejszym stosunkiem. To żaden wysiłek! Wystarczy smarować nim miejsca intymne! Zyskasz odpowiednią lubrykację, jak i większą wrażliwość na bodźce.
Za niewielką cenę zyskujesz poprawę życia łóżkowego, mniej stresu na co dzień, a co za tym idzie – lepszą kondycję psychiczną. Odpowiednie libido to większa jakość życia!

Infografika LIBIGEL - podniecająca wrażliwość na każdy dotyk. Działa antybakteryjnie, zapobiega podrażnieniom i infekcjom, dezynfekuje i odświeża okolice intymne.

Niech LibiGel zagości w Waszej sypialni!

Dzięki LibiGel pozbędziesz się nie tylko problemu z życiem intymnym, ale poprawią się też Twoje relacje z partnerem. Będziecie mogli oboje raz na zawsze pożegnać się z mało satysfakcjonującym sexem! Brak pomysłów w sypialni? Sięgnij po LibiGel i zapomnij o problemach nieudanego życia seksualnego!

Zadbaj o moc swoich orgazmów

Jeśli masz problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku seksualnego i chcesz zmienić ten stan – LibiGel to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie! Będziesz cieszyła się wyższym popędem seksualnym, a wszelkie bodźce będziesz czuła dużo mocniej. To zaś oznacza mega orgazmy!

Dlaczego LibiGel pomaga kobiecie osiągnąć orgazm?

LibiGel 100 ml żel podniecającyTwoje podniecenie uwarunkowane jest kilkoma czynnikami – funkcjonowaniem układu hormonalnego, krwionośnego, nerwowego, a także nastrojem, w jakim jesteś. Stosując prezentowany lubrykant, zyskujesz maksymalne podniecenie i odprężenie. Wszystko dzięki dwóm składnikom – L-argininie i żeń-szeniowi. Działają one stymulująco na Twoje miejsca intymne.

  • L-ARGININA - działanie
    Ten względnie egzogenny aminokwas odgrywa znaczną rolę w procesie syntezy związków takich jak tlenek azotu czy agmatyna, które są kluczowe dla fizjologii orgazmu. L-Arginina pełni funkcję regulującą ciśnienie krwi. Aminokwas bierze także udział w cyklu mocznikowym, pełniąc rolę naturalnego prekursora ornityny. Ze względu na swoje właściwości, poprawiające funkcje śródbłonka i zwiększające przepływ krwi w naczyniach krwionośnych Arginina powoduje zwiększenie wrażliwości sfer intymnych u kobiety.
  • Działanie wyciągu z ŻEŃ-SZENIA
    Żeń-szeń to gatunek eleuterokoka, który od wielu wieków stosowany jest m.in. w medycynie chińskiej. Oddziałuje pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy dzięki zawartości eleuterozydów, które również wpływają na zwiększenie zdolności adaptacyjnych organizmu oraz zwiększają jego wydolność fizyczną i psychiczną. Ponadto dzięki cechom immunostymulującym poprawiają tolerancję na stres, a takżę ogólne samopoczucie. Eleuterozydy aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wzmacniają je, co w rezultacie umożliwia szybsze wydalanie szkodliwych metabolitów. Oprócz znanego działania pobudzającego żeń-szeń również stanowi regulator zaburzeń hormonalnych. Dodatkowo stanowi idealne wsparcie w okresach wytężonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Działa również pomocniczo w przypadku słabszego popędu płciowego i zaburzeń krążenia.

LibiGel został opracowany na bazie wody, co oznacza, że nie ma właściwości alergicznych i jest bezpieczny dla skóry.

LibiGel nie pozostawia plam, może być używany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

Jak stosować?Czytaj dalej

Zastanawiasz się, gdzie smarować żel LibiGel? To proste – wyciśnij odpowiednią dawkę na dłoń, rozsmaruj w palcach i nanieś na swoje miejsca intymne. Nim to zrobisz – sprawdź na skórze przedramienia, czy nie masz nadwrażliwości na któryś ze składników.

Środki ostrożnościCzytaj dalej

Pamiętaj, że produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Sprawdź też skład, aby wyeliminować zagrożenie uczulenia na poszczególne jego składniki. LibiGel trzymaj w suchym, chłodnym miejscu i z dala od dzieci.


Produkty powiązane: